WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Вгору
img_Company_looking over the city

ХТО МИ

Метою компанії KONE є вдосконалення потоку міського життя. Компанія KONE є глобальним лідером у ліфтовій та ескалаторній промисловості. Крім того, вона постачає автоматичні двері та рішення для технічного обслуговування й модернізації, які додають цінність до життєвого циклу будь-якої будівлі.

Завдяки ефективному втіленню принципів People Flow® ми робимо пересування у високих і «розумних» будівлях безпечнішим, зручнішим і надійнішим. Разом із нашими партнерами та клієнтами по всьому світі ми допомагаємо робити міста кращими для життя. У 2017р. чистий прибуток від продажів компанії KONE склав 8,9 млрд євро, а кількість її працівників у кінці року перевисила 55000. Акції KONE класу B зареєстровані на біржі Nasdaq Helsinki Ltd. у Фінляндії.

img_Company_Travelmaster

KONE В УКРАЇНІ

Додайте тут інформацію про представництво KONE у вашій країні.

Довжина: приблизно 700 символів.

img_Company_urbanization at night

ФІЛОСОФІЯ ТА СТРАТЕГІЯ

Наша філософія полягає в тому, що ми прагнемо втілити принципи People Flow® якомога краще.

Ми розуміємо, що різні типи будівель мають різне призначення, а це впливає на людський потік і на безпосереднє оточення. Ми пропонуємо нашим користувачам і клієнтам легке, ефективне і приємне пересування в будівлях протягом їхнього повного життєвого циклу.

Щоб втілити нашу стратегію в життя, ми впровадили чотири шляхи завоювання прихильності клієнтів.

Компанія KONE бере активну участь у покращенні життя в містах.

Дізнайтеся подробиці з нашого звіту про раціональне ведення бізнесу (англійською)