WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Вгору
kone

ХТО МИ

Метою компанії KONE є вдосконалення потоку міського життя. Компанія KONE є глобальним лідером у ліфтовій та ескалаторній промисловості. Крім того, вона постачає автоматичні двері та рішення для технічного обслуговування й модернізації, які додають цінність до життєвого циклу будь-якої будівлі.

Завдяки ефективному втіленню принципів People Flow® ми робимо пересування у високих і «розумних» будівлях безпечнішим, зручнішим і надійнішим. Разом із нашими партнерами та клієнтами по всьому світі ми допомагаємо робити міста кращими для життя. У 2017р. чистий прибуток від продажів компанії KONE склав 8,9 млрд євро, а кількість її працівників у кінці року перевисила 55000. Акції KONE класу B зареєстровані на біржі Nasdaq Helsinki Ltd. у Фінляндії.

kone

KONE В УКРАЇНІ

Додайте тут інформацію про представництво KONE у вашій країні.

Довжина: приблизно 700 символів.

kone

ФІЛОСОФІЯ ТА СТРАТЕГІЯ

Наша філософія полягає в тому, що ми прагнемо втілити принципи People Flow® якомога краще.

Ми розуміємо, що різні типи будівель мають різне призначення, а це впливає на людський потік і на безпосереднє оточення. Ми пропонуємо нашим користувачам і клієнтам легке, ефективне і приємне пересування в будівлях протягом їхнього повного життєвого циклу.

Щоб втілити нашу стратегію в життя, ми впровадили чотири шляхи завоювання прихильності клієнтів.

Компанія KONE бере активну участь у покращенні життя в містах.

Дізнайтеся подробиці з нашого звіту про раціональне ведення бізнесу (англійською)