WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Вгору

Переваги KONE

ПОСЛУГИ СВІТОВОГО КЛАСУ

У якій країні ви б не знаходилися, ми завжди готові поділитися нашим досвідом роботи, надаючи професійні послуги.

УСЕ ВІД ОДНОГО НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА

Ми пропонуємо високоякісні ліфти, ескалатори й автоматичні вхідні двері для всіх типів будівель. Наші послуги з техобслуговування й модернізації гарантують, що ваше обладнання буде надійним і безпечним для використання.

Відданий своїй справі партнер підтримає вас на всіх етапах

Чи ви знали, що при правильному обслуговуванні ліфт або ескалатор може працювати десятиліттями? Спеціалісти компанії KONE надають послуги протягом усього життєвого циклу ліфта або ескалатора.

img_existing-buildings-tentants-happier

ЗАДОВОЛЕНІ МЕШКАНЦІ

Наші послуги профілактичного техобслуговування забезпечують ефективну роботу обладнання. У всьому світі ми обслуговуємо понад мільйон ліфтів, ескалаторів і дверей від KONE та інших виробників. Відправною точкою є розуміння ваших вимог до техобслуговування, що дає нам змогу пропонувати найбільш прийнятні рішення. Ми адаптуємо плани техобслуговування відповідно до вимог вашого обладнання, незалежно від його моделі чи бренда.

img_existing-buildings-planning-for-the-future

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Клієнти компанії KONE можуть стежити за станом свого обладнання й останніми операціями, пов’язаними з ним. Ми пропонуємо ретельну оцінку та підтримку планування, щоб допомогти уникнути непередбачуваних витрат під час формування бюджету й експлуатації обладнання. Своєчасна й правильно спланована модернізація гарантує надійну роботу вашого обладнання та його відповідність найновішим стандартам безпеки, а також доповнює дизайн будівлі.

img_existing-buildings-time-to-improve

ЧАС МОДЕРНІЗУВАТИ ВАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Навіть найнадійніше обладнання з часом зношується. Ви можете вдосконалити своє обладнання за допомогою пакетів модернізації й підвищити безпеку, надійність і доступність, а також покращити зовнішній вигляд та знизити витрати на енергоспоживання. Або ви можете скористатися нашим рішенням повної заміни й отримати всі переваги використання нового ліфта або ескалатора в найкоротші терміни.