WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Перейти на сайт

Вгору

ЗУСТРІЧАЙТЕ НЕВИМУШЕНИЙ, ОПТИМІЗОВАНИЙ ПАСАЖИРОПОТІК

Покращене управління пасажиропотоком передбачає безпечніші, комфортніші та зручніші рішення. Ми поєднуємо системи контролю і місця призначення, моніторингу передачі даних та обладнання, щоб забезпечити зручне й легке переміщення людей у будівлях і між ними.

Потік людей у житлових будівлях

РІШЕННЯ ПОКРАЩЕНОГО УПРАВЛІННЯ ПАСАЖИРОПОТОКОМ KONE ДЛЯ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

Під час руху електронна система ліфта інформує пасажирів про поточний стан будівлі й відчиняє двері, щойно він дістанеться потрібного поверху. Інтегрована система, яка робить будівлі зручнішими для людей.

РЕКОМЕНДОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ТИПІВ БУДІВЕЛЬ

Image

Як KONE може допомогти?

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ

З появою нових технологій ми впроваджуємо інновації для створення кращих і зручніших рішень, які використовуватимуться в будівлях.

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ВІД ОДНОГО ПАРТНЕРА

Завдяки рішенням на всіх етапах і професіоналізму KONE кінцеві витрати на будівництво знижуються, а вам не доведеться координувати роботу кількох постачальників.

ДИЗАЙН І ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СВІТОВОГО КЛАСУ

Візуальна привабливість і зручність наших пристроїв була відзначена кількома дизайнерськими нагородами.

Якісне зростання разом

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗУСТРІЧІ ВІДВІДУВАЧІВ

Сервіс управління візитами Indoor.Ninja від KONE робить відвідування офісних будівель простими й зручними. Indoor.Ninja поєднує відвідувачів, працівників і ліфти. Це допомагає відвідувачам дістатися потрібного місця з мінімальними зусиллями, знижує витрати на обслуговування портьє та заощаджує час.