WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Вгору

Наші досягнення у сфері захисту навколишнього середовища

ГЛОБАЛЬНИЙ СПИСОК А ГРУПИ CDP

Ми отримали оцінку «A-» у глобальному списку А групи CDP (Carbon Disclosure Project).

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми були першою компанією, яка досягла найвищого класу у класифікації енергоефективності ліфтових установок згідно зі стандартом ISO 25745.

ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ

100% електроенергії, яку споживають головні офіси компанії KONE та її науково-дослідницькі центри у Фінляндії, Італії та Нідерландах, є екологічно чистою електроенергією.

Наш підхід

Для компанії KONE екологічна відповідальність означає, що ми пропонуємо нашим клієнтам інноваційні та екологічно ефективні рішення, а також зменшуємо вплив нашої діяльності на навколишнє середовище.

kone

ПРОГРАМА ЕКОЛОГІЧНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ KONE

У рамках програми «Екологічна досконалість» ми підтримуємо безперервне перетворення урбанізованого середовища на продумані екологічні міста, населені пункти з низьким рівнем вуглецю та будівлі з нульовими викидами від виробництва енергії.

kone

РІШЕННЯ ДЛЯ «ЗЕЛЕНИХ» БУДІВЕЛЬ

Завдяки сучасним об’ємним ліфтам KONE, які потребують на 90% енергії менше, ніж ліфти KONE 1990-х років, а також нашим іншим енергозберігаючим рішенням ми стали новаторами у сфері екологічної ефективності.

kone

ЗМЕНШЕННЯ НАШОГО ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Ми маємо на меті й надалі зменшувати вплив нашої діяльності на навколишнє середовище, зокрема в тому, що стосується нашого вуглецевого сліду, а також ефективного використання енергії, матеріалів і води.

kone

ПІДТРИМКА «ЗЕЛЕНОГО» ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЕЛЬ

Ми підраховуємо, скільки енергії використовують наші продукти, та сприяємо «зеленому» будівництву. Ми публікуємо дані про вплив продуктів KONE на навколишнє середовище й робимо внесок у розробку глобальних стандартів регулювання енергоспоживання.

kone

ЕКОЛОГІЧНО ЕФЕКТИВНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Ми думаємо про навколишнє середовище, коли встановлюємо нове обладнання. Наші добре сплановані та ефективні процеси встановлення зводять до мінімуму негативний вплив монтажних робіт на навколишнє середовище, а наші системи дозволяють нам використовувати менше хімічних речовин та ефективно утилізовувати відходи на місці.

kone

ЕФЕКТИВНІ ПРОЦЕСИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми використовуємо розумні технології та «зелені» транспортні засоби, щоб звести до мінімуму викиди й максимально підвисити ефективність. Кількість зайвих викликів технічних спеціалістів зменшується завдяки рішенням для віддаленого спостерігання, а також завдяки службі KONE 24/7 Connected Services, яка використовує платформу IBM Watson IoT та інші передові технології, впроваджуючи інтелектуальні послуги у сфері використання ліфтів і ескалаторів. Наші транспортні засоби містять оптимізовані набори запасних частин, що дозволяє рідше відвідувати склад і сприяє подальшому зменшенню кількості викидів.

kone

ЕКОЛОГІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Ми застосовуємо різноманітні рішення, щоб досягти найкращих результатів за якомога меншого впливу на навколишнє середовище. Наші рішення для модернізації варіюються від встановлення світлодіодних світильників до повністю нових ліфтів з технологією регенерації енергії.

kone

ЗМЕНШЕННЯ ВУГЛЕЦЕВОГО СЛІДУ

Компанія KONE вимірює вуглецевий слід від своєї діяльності з 2008р. Наша мета — знижати викиди вуглекислого газу на 3% в рік відносно чистого прибутку від продажів. У період між 2008 і 2017р. ми зменшили наш вуглецевий слід типів 1 і 2 відносно отриманих замовлень на більше ніж 60% (розрахунки включають прямі затрати енергії та охолоджуючі гази як тип 1, а також непрямі затрати енергії та центральне теплопостачання як тип 2).

kone

НАШ ВНЕСОК У СФЕРУ ЛОГІСТИКИ

Логістичні операції були головним джерелом викидів парникових газів, що складають абсолютний вуглецевий слід KONE, — їхня частка становила 50% таких викидів. Ми використовуємо тільки ті моделі дистрибуції, які враховують екологічну ефективність, і приділяємо особливу увагу зменшенню негативного впливу транспортування, оптимізуючи маршрути та поставки, а також ретельно аналізуючи альтернативні моделі перевозок.

kone

ПАРК ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

У 2017р. джерелом третини викидів парникових газів, пов’язаних із діяльністю KONE, були наші транспортні засоби по всьому світі, внаслідок чого наш автопарк посідав друге місце серед таких джерел. Ми постійно шукаємо нові шляхи зменшення вуглецевого сліду наших транспортних засобів, наприклад приділяємо увагу ефективності використання палива, впроваджуємо електричні автомобілі та стежимо за поведінкою водіїв.

kone

ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ

Компанія KONE має більше 1000 об’єктів по всьому світі, до числа яких належать офісні будівлі, монтажні центри й центри обслуговування. Наша глобальна політика щодо об’єктів має на меті розробку таких об’єктів, що відповідають своєму призначенню, та впровадження екологічно ефективних операцій. Ми прагнемо зменшити вуглецевий слід, пов’язаний із роботою об’єктів, і постійно шукаємо шляхи для подальшої оптимізації використання простору та енергії, збільшення частки використання «зеленої» електроенергії, зменшення кількості відходів, удосконалення їхньої переробки тощо.

Дізнайтеся подробиці з нашого звіту про раціональне ведення бізнесу (англійською)