WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Перейти на сайт

Вгору

Безпека — це спільні зусилля

Забезпечення безпеки — це завдання кожного, від постачальників технологій і послуг з технічного обслуговування до власників будівель і користувачів обладнання. Ми впровадили глобальні політики, процеси та інструкції, завдяки яким організація й виконання наших ділових операцій та операцій наших підрядників по всьому світі відбувається у структурований і скоординований спосіб.

Кожен, хто користується ліфтом чи ескалатором, повинен поводитися свідомо, наприклад тримати дітей за руку під час поїздки на ескалаторі та не блокувати двері ліфта, коли вони закриваються.

Власники будівель і постачальники послуг з технічного обслуговування несуть відповідальність за своєчасне обслуговування обладнання спеціалістами та забезпечення його справності.

Діти та безпека

Звички, яких ми набуваємо в дитинстві, зазвичай залишаються на все життя. Саме тому компанія KONE вважає дітей важливою цільовою аудиторією, коли йдеться про безпеку обладнання.

Дізнайтеся більше про наш підхід до безпеки з нашого звіту про раціональне ведення бізнесу (англійською)