WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Перейти на сайт

Вгору

Забезпечте своїй будівлі актуальність у майбутньому з новими розумними ліфтами KONE.

Розумний ліфт робить ваш будинок більш привабливим для орендарів і відвідувачів. Перспективне майбутнє вашого будиноку забезпечить використання сучасних та іноваційних хмарних техналогій KONE.

Збільшіть цінність своєї будівлі

Наші найкращі ліфтові рішення відтепер постачаються з вбудованою підтримкою хмарних сервісів. З підключеними ліфтами ви можете створити абсолютно новий вид взаємодії з користувачем, додавши рішення і послуги для інтелектуальних будівель, які роблять життя ще простіше і зручніше для користувачів. Це може включати в себе такі речі, як інтеграція даних про стан ліфта з вашою системою управління будівлею для полегшення моніторингу і усунення неполадок, або надання людям можливості зручно здійснювати виклики ліфта за допомогою смартфона або іншого мобільного пристрою.

Ліфти з підтримкою хмарних сервісів відкривають новий світ мажливостей.

Image

Рішення KONE для розумних будинків

KONE Residential Flow зменшує метушню та стреси в повсякденному житті завдяки покращеному доступу, простому управлінню доступом і інноваційним методам зв'язку. Служби KONE 24/7 Connected Services використовують дані обладнання для забезпечення профілактичного обслуговування, що означає, що проблеми можуть бути швидко виявлені і усунені до того, як вони приведуть до збою або поломки обладнання.

Дізнатися більше про KONE Residential Flow
Дізнатися більше про KONE 24/7 Connected Services

Image

Створіть свій власний незабутній користувацький досвід

Вбудована підтримка хмарних технологій дає Вам можливості вільно розвивати розумні системи будівлі, що допомагає швидше налаштувати ліфти під потреби Вашої будівлі та людей, які в ній перебувають.

Зробіть свою будівлю безпечнішою та захищенішою

Щоб забезпечити вам спокій в цифровому світі, кібербезпека і конфіденційність вбудовані в наші цифрові послуги і з'єднання. Моніторинг наших цифрових середовищ цілодобово допомагає нам належним чином дбати про них для вас зараз і в майбутньому.

Image

Ваш партнер по будівництву розумних будинків

Image

Інтерфейси прикладного програмування, або скорочено API, дозволяють двом додаткам взаємодіяти один з одним, що означає, що ваш додаток може безперешкодно працювати з нашими підключеними ліфтами. Підключення ліфти відкривають нові захоплюючі можливості для збільшення вартості будівлі за допомогою інтелектуальних рішень для будівництва від KONE і наших партнерів People Flow Ecosystem.

Дізнатися більше

Простий віддалений моніторинг обладнання

За допомогою нашого API стану обладнання і Service Info API ви можете отримати доступ до даних про стан і технічне обслуговування обладнання KONE та використовувати їх у своїх власних системах управління будівлями або для моніторингу та звітності.

Відвідайте портал розробників

Image
Image

Плавна інтеграція нових послуг розумного будинку

З нашим Elevator Call API ви можете інтегрувати функції виклику ліфта в ваші власні додатки для кінцевих користувачів, наприклад, щоб люди могли викликати ліфти через свій смартфон. Наш Service Robot API дозволяє інтегрувати автономних роботів, які використовуються для таких послуг, як прибирання, доставка і безпека.